Mr. Robot Dizi Tavsiyesi

 

Film Tavsiyelerimizin Dışında Dizi Tavsiyelerimiz de olacak elbet 🙂 İlk dizi tavsiyemiz Mr. Robot olmasına karar verdim.

Dizi kategorisinde gerek kurgusu gerek oyunculuğu ve senaryosu ile rakiplerinden bir kaç tık farklı olan Mr. Robot Dizisi Tamamen farklı bir izleyici kitlesi oluşturmuş durumda.

Spoiler vermeden Dizi tanıtımı yapmakta oldukça güç aslında 🙂 Bu şahane dizinin çok vurgulayıcı ve günlük yaşam hayatımızda bizi yöneldirecek çok güzel sözlere ve konulara değinmekte bunlardan birtanesi şöyle;

Bir insana silah verirseniz bir bankayı soyabilir ama bir adama banka verirseniz dünyayı soyabilir.

Usa network Kanalında yayına başlayan ve henüz 1. Sezonun biten 2. Sezonu büyük bir merakla beklenen dizimiz de, Başrollerde

Rami Malek, Christian Slater, Grace Gummer ve Joey Badass Gibi Oyuncalar Yer almakta.  Diziye ani geçitler ile başlayacaksınız. Dizinin genel konusunda Bilişim Güvenliği Firmasında Çalışan Elliot Alderson Firmanın göz bebeği ve Alanında çok iyi bir hacker.

Filmin teması Hacker ve Bilişim teması üzerinde devam etsede 1. sezonun bitmesine yakın tamamen bambaşka bir konuyu işlendiğinin farkına varıyorsunuz.

Her bölümde sürekli merak uyandıran Mr. Robot Dizisi Bulmaca gibi sahneleri ve seyir zevki ile kendine özgü büyük bir izleyici kitlesi oluşturdu.

Efsane olarak nitelendirdiğimiz diziler arasına girecek olan Mr. Robot Kurgusuyla Sizlere çok tatlı bir dizi serüvenine sokacak.

Biz izledik beğendik Sizlere Şiddetle Tavsiye Ediyoruz 🙂

Luffy

Author: Luffy

Şiddetle Tavsiye Kurucularından :) Film ve Teknoloji kolik araştırmayı anlatmayı öğretmeyi seven. Doğru bilgi gerçek bilginin peşinde olan yazmaktan çizmekten izlemekten yapmaktan bıkmayan sıradan bir insan

6 Thoughts to “Mr. Robot Dizi Tavsiyesi”

  1. Şu diziyi sürekli her yerde görmeye başladim. Konusu bilisimse benden uzak dursun! Ama dediğimiz gibi farkli bir senaryo ise tavsiyenize uyarak Mr. Robot u izlemeye başliyorum

  2. @Luffy Dizi tavsiyen için teşekkürler. Aslında konusu sadece bilişim ve hacker’lik değil. psikoloji dram barındıran bir dizi izlemenizi tavsiye ediyorum. Fakat bazı bölümlerinde epey sıkılabilirsiniz bırakmayın.
    Limitless dizisi’de var onuda tavsiye edebilirsin 🙂

  3. Açıkçası Person of Interst’i sitenizde bulamayınca büyük hayal kırıklaığına uğradım. Mutlaka koymalısınız. Değeri bilinemeyen muhteşem ötesi dizilerden biri. Şiddetle tavsiye ederim.

    1. Merhabalar, Şiddetle Tavsiye Editörlerimiz izledikleri ve deneyimledikleri içerikleri paylaşmaktadırlar. Person of Interst için yorumlarınızı görmelerini ve tavsiye yazmalarını rica edeceğiz 🙂
      sevgiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir