Renkli Evler için Ucuz Dekoraktif ürün Tavsiyeleri

Ev dekorasyonunuz  için Ucuz ve Kreatif ürün tavsiyelerinde bulunmak istiyoruz. Bu yazımızda Evlerinizde kullanabileceğiniz Zigon Sehpa tavsiyeleri bunun yanı sıra kitaplık ve Tv Ünitesi tavsiyesinde Bulanacağız. 

Renkli Evler için Zigon Sehpa

Minimalist ve yumuşak geçişli ev dekorunuz var ise olmazsa olmazını sehpalarınız olacaktır! Özellikle oval şekilde ve rengarenk bu sehpalar renkli evler için tamamlayıcı dekoraktif ürünler arasında.

Fuşya pembe ve Turkuaz renklerindeki oval tasarıma sahip bu zigon sehpalar  22 Nisan 2017 tarihinde çok güzel fiyata ve sadece 65,45 TL! oldukça ucuz bir rakama evinize bu şık sehpalardan alabilirsiniz! Zigon Sehpalara buradan ulaşabilirsiniz.

Piramit Şeklinde Kitaplık Modeli

Diğer bir ürünümüz ise Sade ve çok güzel ölçülerde büyük bir yer kaplamasa da oldukça şık duran kitaplık olacak. Piramit şeklindeki bu kitaplık Ahşap ve Beyaz renklerde bir çok ev dekoruna uyum sağlayacak şekilde Tasarlanmış.

Beyaz ve Ceviz Renginde ki bu Kitaplığı Sadece kitaplarınız için değil ufak ve göz alıcı aksesuar ürünleriniz ile tamamlaya bilirsiniz. Oldukça göz alıcı olan bu kitaplık Evini Farklı bir havaya dönüştürmek isteyenler için bire bir. 22 Nisan 2017 Tarihli olarak bu ürün sadece  149,90 TL. Oldukça şaşırtıcı bir rakama ucuz ve kaliteli bu kitaplığa sahip olabilirsiniz. Ürüne ulaşmak için Buraya tıklayabilirsiniz. 

Beyaz – Ceviz Tv Ünite Modeli

Son ürünümüz 1. Sınıf Yonga levha kullanılarak imal edilmiş E1 Kalitesinde Garantili Dante Tv ünitesi. Ahşap ve ceviz dekorlu evler için mükemmel bir uyuma sahip olacak bu Tv Ünite modeli oldukça kaliteli ve uygun fiyata!

Bugün yani 22 Nisan 2017 tarihinde 399,90 TL olan bu ürüne buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Author: Luffy

Şiddetle Tavsiye Kurucularından :) Film ve Teknoloji kolik araştırmayı anlatmayı öğretmeyi seven. Doğru bilgi gerçek bilginin peşinde olan yazmaktan çizmekten izlemekten yapmaktan bıkmayan sıradan bir insan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir