Power Dizisi

Power Dizisi Hakkında Kısaca

Starz Kanalında yayınlayan Polisiyi, Dram ve gerilim kategorisinde yayınına devam eden Power Dizisi “Ghost” St. Patrick (Omari Hardwick) adlı adamı konu ediniyor.

Power Dizisi
Power Dizisi

Şuan 3 Sezon ve 21 bölüm olarak devam eden power dizisi hakkındaki diğer bilgiler.

Power Dizi Konusu

Ghost, New York’ta oldukça popüler olan bir gece kulübünün sahibi. Ayrıca Uyuşturucu Trafiğinin bel kemiği. İllegal yollardan devam  eden hayatından ziyade normale dönmek isteyen ve legal işlerini sadece yapmak isteyen Ghost büyük zorluklar ile karşılaşıyor.

Bütün dengelerin bozulması diziyi farklı bir serüvene itiyor.

Power Dizi Yorum

Power Dizisi Konusunu anlattıktan sonra hakkında kısaca yorum bırakmak istersek izlenme olayı dizinin müzikleri ve oyunculukla oldukça başaralı. Asla zaman kaybı değil. Polisiye ve dram tatlarının serpiştiği power dizisini izlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Power Dizisinden Sahneler

Power Sahne
Power Sahne

Power Dizisi Fragmanı

 

Luffy

Author: Luffy

Şiddetle Tavsiye Kurucularından :) Film ve Teknoloji kolik araştırmayı anlatmayı öğretmeyi seven. Doğru bilgi gerçek bilginin peşinde olan yazmaktan çizmekten izlemekten yapmaktan bıkmayan sıradan bir insan

7 Thoughts to “Power Dizisi”

  1. harika bir dizi. yetişkinlerden ziyade gençlerin pür dikkat izleyebileceği sahneler sahip. eğlenceli 🙂

  2. Power Rangers kadar saçma sapan genç dizisi yok abi. Birde filmini çıkarmışlar anasını satayım. Oyuncakları tokuşturuyorlar lan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir