The Blacklist Dizisi

Dizi tavsiyesine başlarken severek izlediğim ve takip ettiğim dizi olduğunu belirtmek isterim. Dizi ileme konusunda oldukça hassas olduğum söylenebilir.

The Blacklist dizisi de beni oldukça etkileyen izlemek için sürekleyen kurgular arasında.

Dizi Hakkında

The Blacklist NBC Kanalında 23 Eylül 2013 tarihinde ilk yayına başladı. Kendine özgü hayran kitlesini oluşturan blacklist James Spader ve Megan Boone gibi oyunculuğu bir adım ileriye taşıyan sanatçılar tarafından oluşmakta Drama, Aksiyon Filmi, Polisiye Türünde olan Blacklist dizisi konusu ve müzikleriyle sizleri ekrana kitleyebiliyor.

Dizinin Konusu

FBI tarafından Dünyanın En çok aranan suçlularından olan Raymond ” James Spader ” FBI teslim oluyor. Ardından beraber çalıştığı en büyük suçluları itiraf etmeye ve yakalanmalarına yardımcı olacağını kabul ediyor tabi tek bir şart ile..

Megan Boone  ” Elizabeth Keen ” ile sadece iş birliği yapacağını söyleyen Raymond FBI kısa sürede ikna ederek Suçluları yakalamalarına yardımcı oluyor.

Diziyi Kısaca Özetleyecek Olursak

James Spader Oyunculuğuyla diziye damgasını vuruyor diyebilirim. İzlediğiniz her bölüm bir sonraki bölüme sürüklüyor. Dizi içerisinde muazzam müzikler eşleştirilmiş. Diziyi izledikten sonra müzikleri arayabilirsiniz.

Blacklist dizisinin kurgusu sizi ciddi miktarda tatmine edecektir. Tabiki Polisiye ve aksiyon türündeki dizilerden hoşlanıyorsanız.

Diziyi Şiddetle Tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.