Vikings gibi ve Benzeri Diziler mi arıyorsun?

Vikings Dizisinin Son sezonunu izledikten sonra Büyük bir boşluğa düştüyseniz Size Vikings gibi ve benzeri bir çok dizi önerebiliriz. Vikings Tarzı bu diziler Eski çağ dizileri olabilir, Vikings kurgusuna sahip ve görsel efektler yakın olsada size vikings’den aldığınız hazzı vermeyecektir. Her dizinin kendine özgü bir yapısı ols ada Listeleyeceğimiz bu yabancı dizileri Vikings’e benzer diziler olacaktır.

Game of Thrones

Çok kez karşılaşmış olabilirsiniz. Hatta Game of thrones izlemişte olabilirsiniz. Vikings gibi muazzam bir görsel şölene ve kurguya sahip. Senaryosunun farklı olduğuna bakmayın Vikings den aldığınız keyfi Game of thrones dizisinden de alabilirsiniz.

Spartacus

spartacus

Daha eski yapımlara gidecek olursa yaşatmış olduğu görsel şölen ve gerçeğe yakın dövüş-savaş sahneleri sizi Viking’den daha bağımlı bir hale getirebilir. Vikings gibi olan Spartacus dizisini izlenecek diziler listesine alabilirsiniz.

Marco Polo

Viking gibi olan diğer bir dizi ise Marco Polo Dizidir. Ünlü gezgin marco polo Kubilay han ile geçen zamanları işlemektedir. Bol kan ve savaş kurgularını rahatlıkla izleyebilir büyük bir keyif alabilirsiniz.

Black Sails

Black Sails dizisi

Korsanlar korsanlar.. Vikings benzeri diğer bir dizi ise Black Sails Dizisi. Bol kanlı ve savaşlı olan bu dizide bir çok korsanın macerası soluksuz sizi bekliyor.

 

Listelediğimiz bu diziler Vikings Gibi aynı kurguya ve mücadeleye sahip benzer yapılardır. Sizlerde Vikings tarzı diziler arıyorsanız ve tüm sezonları bitirdiyseniz listemizdeki dizilere başlayabilirsiniz.

Author: Luffy

Şiddetle Tavsiye Kurucularından :) Film ve Teknoloji kolik araştırmayı anlatmayı öğretmeyi seven. Doğru bilgi gerçek bilginin peşinde olan yazmaktan çizmekten izlemekten yapmaktan bıkmayan sıradan bir insan

7 Thoughts to “Vikings gibi ve Benzeri Diziler mi arıyorsun?”

  1. Vikings izlemek için çok geç kalmışım şu an deli gibi spoiler yerken bile bu kadar güzelse zamanında izlemiş olsam muazzam olurdu

  2. LAGERTHA gibi savaşçı bi vikings kraliçesiyle hiç bi vasfı olmayan khaleesi yi yan yana koymuşsunuz ut…

  3. Floki’nin de dediği gibi “I love you too Ragnar Lothbrok, I love you too” Vikings RagnarLothbrok Floki

  4. Ya beni Outlander, GoT, Vikings gibi dizilere atın bir daha da almayın nolur.. Modern dünyada nefes alamıyorum :(((

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir