3 Aptal (3 İdiots ) Film Tavsiyesi

2aptal-film-kapagi-tavsiye

3 Aptal Filmi Hakkında

3 Idiots 2009 yapımı bir Bollywood filmidir.

Film Hindistan’ın en iyi mühendislik okulundaki üç arkadaşın dostluklarını ve hayatını anlatırken eğitim sistemini eleştirmektedir. Hindistan’da tüm zamanların (kendi yılına kadar) en yüksek gişe rekoru ve hasılatını yapan filmidir. Daha önce yine bir Aamir Khan filmi olan Ghajini tarafından elde edilen en yüksek gişe rekoru, bu film ile kırılmıştır. Film, yurtdışı pazarında da en yüksek hasılat yapan bollywood filmidir.  Wikipedia

3 Aptal Filmi Nasıl Bir Film ?

Wikipedia Bilgisini Aldıktan Sonra filme Gelirsek Aamir Khan Filmleri artık Efsaneleşti diyebiliriz. Hollywood Filmlerinin Dünyayı Dalga dalga sarması ” aa bak bu hollywood yapımı ” gibi bilinç altımıza yerleşen ve markalaşan bir yapı haline geldi.

Fakat son yıllarda okadar saçma filmler çıkardılarki sırf para odaklı olan bu filmlerin seyir zevki azaldı. Buna Karşın Hindistan Sinemasının ” Bollywood ” çıkardığı anlamlı kurgu ve senaryonun Tavan yaptığı Filmleri es geçmek hiç doğru olmayacaktır.

3 Aptal Filmini Tavsiye Ediyor musunuz ?

Şiddetle tavsiye ettiğimiz 3 İdiots filmi konu içeriği ve film içerisinde verdiği mesajlar ile gönlünüze taht kuracaktır.

Filmin başrol oyuncuları: Aamir Khan, Kareena Kapoor, Sharman Joshi, Boman Irani ve Madhavan’dır.

Zaman Kaybı olmayan bu filmi hiçbir şekilde sıkılmadan Keyifle İzleyebilirsiniz.

Yorumlarınızı ihmal etmeyin 🙂

3 İdiots Filmine  ait Sahneler

3 İdiots Filmine  ait Fragman

 

 

One Thought to “3 Aptal (3 İdiots ) Film Tavsiyesi”

  1. Aamir Khan candır can. bu filmi ilk çıktığı zamanlar izlemiştim dibim düşmüştü. arkadaş ortamına girdiğimiz andan itibaren izlerdik sürekli ahbe eskiler canlandı aklımda 🙂
    izleyin hacu güzel filmler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.