Sizi Şaşırtan Suç ve Gerilim Filmi Contratiempo

Bazı filmler olur hmmm kesin şundan ötürü yok yok şöyle olacak bak görürsün. Ulan bu şöyle birşey yaptı… gibi sesli ve sessiz düşüncelerimizin yansıtan İspanyol yapımı film Contratiempo tanıyor olacağüük. 2017 Film önerileri yaparken yılın son aylarına doğru bu filmi tavsiye etmek istedik. 1 ocak 2017’de vizyona giriş yaptı Başrollerde Mario Casas Francecesc Orello gibi oyuncuların yer aldığı beklenmeyen misafir adlı film.

Contratiempo Filminin Konusu

Genç bir startup olan Adrian Doria adlı iş adamı bir cinayet suçlamasının içerinde buluyor kendini. Asya pazarına yeni giriş yapmış ve yılın iş adamı olarak seçilmiş, ciddi yatırımlar yapmışken bu cinayet nereden çıktı?

Contratiempo Filmi izlenir mi?

Tavsiye ediyorsak izlenir 🙂 karma karışık bir durum ortada yok ilk 20dk biraz sizleri sıkabilir daha sonrasında kendinizi hikayenin tam merkezinde buluyorsunuz. Soru cevap ve bilmece kurgusuyla işleyen filmde senarist resmen size filmi tahmin ettirmeyi, olay döngüsünü zihninizde canlandırmayı başarmış durumda.

Contratiempo Filmini izlerken sonuna doğru hmm ben bu olayı çözdüm düşüncesine kapılmayın hiçte tahmin ettiğiniz gibi olmuyor maalesef. Film bittiğinde size kocaman bir damak tadı bırakacağının garantisini veriyorum. İyi Seyirler!

Bu Arada IMDB Puanı 8/10

Contratiempo Filmi Hakkında yorumları ihmal etmeyiniz. Düşüncelerinizi aktarın ki izleyenler için bir nağme olsun 🙂

0 Thoughts to “Sizi Şaşırtan Suç ve Gerilim Filmi Contratiempo”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir