Mutlaka İzlemeniz Gereken 5 Başarı ve Gaza Getiren Filmler

Başarıyla ile ilgili film tavsiye isterseniz mutlaka izlemeniz gerek 5 başarı filmini şiddetle öneriyoruz.  Sizi Gaza getirecek Motivasyonunuza güç katacak bu filmler ile keyifli saatler geçirebilir, can sıkıntınızı izleyerek atabilirsiniz.

Eğer bugun canınız sıkıyorsa aşağıdaki listelemiş olduğumuz Başarı filmlerinden birini izleyebilirsiniz 😀 sizi kesmediyse art arda 2. ve 3. izleyebilirsiniz. iyi seyirler 🙂

 

1. The Pursuit The of Happyness ( Umudunu Kaybetme )  IMDB : 8

2006 Yapımı umudunu kaybetme filmi Gabriele Muccino’nun yönetmenliğini yaptığı, Chris Gardner’ın Biyogrofisinin işlediği Başrolünü will Smith’in Canlandırdığı Başarı Öykülü Filmdir.
Evli ve Bir cocuk babası olan Chris’in Ailesini geçindirmek için başladığı yolda yoksulluk, zorluk, neşe ile dolu serüvenini anlatmakta.

2. The Intern (Stajyer) IMDB: 8

 Diğer bir Başarı ve motivasyon konu filmi ise Başrollerini Robert De Niro ve Anne Hathaway paylaştığı 70 Yaşında Emekli olan bir adamın aslında emekliliğin sandığı gibi güzel birşey olmadığını anlar. Zamanın en büyük Moda içerikleri E-ticaret Şirketinde Stajyer olarak başlar. Başarı ve komedi ile dolu bu film sizlere keyifli sahneler sunarken motivasyonunuzu zirveye çıkaracaktır.

3. Captain Fantastic ( Kaptan Fantastik) IMDB : 8

6 Çocuğunu şehirden tamamen uzak herkesten izole olmuş bir ortamda yetiştiren bir ailenin öyküsü. Çocuklarının Hem Fiziksel hemde Günün şartlarına göre büyük bir donanımla Yetiştiren Ben, Karısı Leslie Ölümü ile birlikte Çocuklarının ısrarı ile şehre dönmek ve annesinin cenazesine katılmak isterler. Dolu dolu ve motivasyonunuzu, özgüveninizi güçlendirecek bir film.

4. Slumdog Millionaire ( Milyoner) IMDB:8

Dünyanın en yoksul Şehri Hindistanın ücra mahallesinde Yaşayan Jamal’ın Kim Milyoner olmak ister Yarışmasına katılmasını anlatan Başarı Filminde Sorulan soruları hayatının içinde yaşadığı anıları kesitleyerek Cevap vermeye başlar. Taki Son soruya kadar. Ekranlara yapışacağınız Filmin bitiminde hoh detircez muazzam bir yapıt.

5. October Sky (Ekim Düşü) IMDB: 8,4

Motivasyonunuzu Arttıracak Filmler arasında sizleri belkide en çok gaza getirecek olan Film Ekim Düşü olabilir. 1999 Yapımı olan Film, Madenci bir babanın oğlunun Sovyetler Zamanında Fırlatılan Sputnik1  Uydusunun Fırlatılışından etkilenen Homer’ın Amatör Roket yapımıyla uğraşarak nasıl nasa ya mühendis olduğunu ve bu süreçte gerçekleşen olayları anlatmakta.

Author: Luffy

Şiddetle Tavsiye Kurucularından :) Film ve Teknoloji kolik araştırmayı anlatmayı öğretmeyi seven. Doğru bilgi gerçek bilginin peşinde olan yazmaktan çizmekten izlemekten yapmaktan bıkmayan sıradan bir insan

2 Thoughts to “Mutlaka İzlemeniz Gereken 5 Başarı ve Gaza Getiren Filmler”

  1. Hidden figures kesinlikle izlenesi güzel bir film…gerçek olanlardan alıntı bir başarı hikayesini anlatıyor.tavsiye ederim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir