Gotham Dizisi ve Konusu

Gotham Dizisi Hakkında

Gotham dizisini tavsiye etmeden önce ufak bir tanıtımla başlamak istiyorum. Gotham bir şehir ismi. Gerçek değil tabiki… DC Comics tarafından kurgulanan hayali bir şehir ismi Gotham.

KonusuYorumlar

Gotham Dizi Konusu
Gotham Dizi Konusu

Gotham ismi size tanıdık gelecektir. Biraz zihinlerimizi kurcalarsak Meşhur Batman filminden geldiğini hatırlarız. Batmanın yaşadığı Şehirdir Gotham.

ve Fox Broadcasting Company Kanalında yayına başlayan Gotham dizisini izlemenizi ve hemen başlamanızı tavsiye edeceğim.

Aksiyon, Suç, Polisiye sevmeyenler Okumayı burada bırakıp diğer dizi tavsiyelerine geçebilirler 🙂

Gotham Konusu


Gotham  Mafyalar, çeteler, kiralık katiller ve bir çok karanlık işle dolu şehir. Şehire yeni atanan James Gordon ” Ahlıklı Adaleti Savunan bir polis ” Kahramanımız Suçluları avlamaya çıkıyor.

Sıradan Polisiye, suç, Dram ve gerilim dizilerinden daha farklı olduğunu ilk bölümünden size hissettirecektir.

Gotham Yorumlar


Diziyi tavsiye etmemizin bir kaç sebebi var tabiki. Bunlardan birincisi Diziyi film havasında çekmiş olmaları. Yani normal dizi çekimleri animasyonları, kamera açılarından ziyade size 2 saatlik sinema filmi havasını solutuyor.

Gotham Dizisi her bölümde kurgusunu genişleterek seyir zevkini arttırıyor. Waowww! diyeceğiniz sahneleri beklemeyin yinede.

İzlediğiniz her bölümden sonraki bölüm merak ederek iştahlı bir şekilde açıp izliyorsunuz. Genellikle son sahnede bir sonraki bölümü tetikleyecek anlar oluyor.

Oyunluklarda harika. Biz Gotham dizisini izledik beğendik izliyoruz sizinde izlemenizi Şiddetle tavsiye ediyoruz. Zaman kaybı olmadığınında altını çiziyoruz

Luffy

Author: Luffy

Şiddetle Tavsiye Kurucularından :) Film ve Teknoloji kolik araştırmayı anlatmayı öğretmeyi seven. Doğru bilgi gerçek bilginin peşinde olan yazmaktan çizmekten izlemekten yapmaktan bıkmayan sıradan bir insan

0 Thoughts to “Gotham Dizisi ve Konusu”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir