Narcos Dizisi

Narcos Dizisi Hakkında Kısaca

Narcos dizisini tavsiye etmeden önce şunu bilmenizi isterimki bu dizi senaristin kafasına göre uydurduğu bir dizi değil. Beklemeyi sevmeyen patlamalı vurmalı kırmalı ekşin ekşin! tarzında sahneler bekleyen dostlarım içinde değil.

Narcos KonusuNarcos Yorumlar

Narcos dizi tavsiyesi dizi konusu
Narcos dizi tavsiyesi dizi konusu

Narcos Dünyanın en büyük uyuşturucu kaçakçısı olarak namsalmış Meşhur Pablo Escobar‘ın hayatını anlatıyor. Film Biyografi Suç ve Dram türünde.

Narcos Dizisi Netflix kanalında yayın hayatına başladı. 1. Sezonu tamamlayan dizi dünya çapında büyük bir ilgi gördü. 2. sezonunun fragmanı yayınladı. ben bu yazıyı 3 ağustos 2016 tarihinde yazıyorum tabi..

Narcos Konusu


Narcos Dizisini tavsiye ederken Biyografi yani gerçek bir hayattan uyarlandığını söylemiştim. Narcos Dizisinin Konusuna gelecek olursak.

Pablo Escobarı alt etmek için DEA ajanları steve murphy and javier pena Görevli. Bu ajanların yaşadıklarını gözler önüne serip anlattığı bir dizi.

Pablonun Akıl almaz teknikleri uyuşturucu kaçakçılığının babası olduğunu gösteriyor. Milyar dolarlık servetiyle En zenginler listesinde yer alan Pablonun hayatını çok güzel şekilde anlatan bu diziyi izleyebilirsiniz.

Narcos Yorum


Narcos dizisini ilk duyduğumda sezon finali yapmaya 2 bölüm kalmıştı. Bir solukta bütün bölümlerini bitirmiştim. Lakin herkesin sevebileceği bir dizi olduğunu düşünmüyorum.

Oyunculuklar, çekim, müzik kurgu muazzam bir şekilde işlemiş.  film havası veriyor.

Sıcacık olan bu dizi asla zaman kaybı değil. Şiddetle tavsiye ediyorum izleyebilirsiniz.

 

Luffy

Author: Luffy

Şiddetle Tavsiye Kurucularından :) Film ve Teknoloji kolik araştırmayı anlatmayı öğretmeyi seven. Doğru bilgi gerçek bilginin peşinde olan yazmaktan çizmekten izlemekten yapmaktan bıkmayan sıradan bir insan

2 Thoughts to “Narcos Dizisi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir