Farklı bir Senaryo ile Chef Filmi Hakkında!

Farklı bir konuya sahip Chef Filmi merak ediyor musunuz? Chef Filmi Yorumları oldukça gülümsetici ve filmi izlemeye teşvik ediyor 🙂 Chef filminin konusu ve oyuncuları hakkında derleyeceğimiz bu küçük yazıda Filmi izlemeden önce ön bilgiye sahip olabilirsiniz. Hadi Başlayalım!

Chef Filmi Hakkında

Chef 22 Ağustos 2014 Yılında Vizyona giriş yapmış 10 üzerinden IMDB 7,3 Puanına Sahip Aynı zamanda Türk Sinema severler Chef filmi yorumlamış ve bu yorumlar neticesinde  Beyaz perde’den 5 Üzerinden 3,9 Puanına aynı şekilde Sinemalar da ise 10 üzerinden 7,5 Puanını almış. Filmin Yönetmeni Jon Favreau ve Başrol oyuncuları ise, : Jon Favreau, John Leguizamo, Sofia Vergara Scarlett Johansson.

Chef Filmi Martin

Gösterim Tarihi 2014 olduğu için filmi Türkçe Altyazı ve Türkçe Dublaj olarak’da izleyebilirsiniz.

Chef Filminin Konusu

Filmin Başrol oyuncusu Carl Pasper Şık bir restoranda baş ahçıdır. Kendi yaptığı yemekler muazzam lezzetlere sahip olsada Ahçılık yaptığı Restoranın sabit menüsüne bağlı kalmak zorundadır.

Chef Filmi Carl ve Percy

Restoranın menüsüne bağlı kalması yapacağı yeni yemekleri ve lezzetleri kısıtlamaktadır. Üretken bir ahçı olan Carl Ülkenin En tanınmış Gurmelerinden birinin acımasız Eleştirisine maruz kalması Onun için Bardağı taşıran son Damla olur! Onca yeteneğine rağmen patronuyla girdiği tartışma neticesinde işi terk ederek. Ahçı yardımcı olan Arkadaşı Martin ve Oğlu Percy ile beraber Karavanda yaptığı lezzetli yemekler ile Amerika yollarına düşer. Neşeli ve oldukça başarılı olan Chef filmi farklı konusu ve sahneleriyle dikkatinizi Çekecektir. Şiddetle Tavsiye Ediyoruz!

 

Author: Luffy

Şiddetle Tavsiye Kurucularından :) Film ve Teknoloji kolik araştırmayı anlatmayı öğretmeyi seven. Doğru bilgi gerçek bilginin peşinde olan yazmaktan çizmekten izlemekten yapmaktan bıkmayan sıradan bir insan

One Thought to “Farklı bir Senaryo ile Chef Filmi Hakkında!”

  1. Ahahahaha farkli bir bakis diye güldüm. bol zamanım vardı bakayım dememle film aldı götürdü yov.
    Zamanınız varsa izlemenizi tavsiye ederim.
    Scarlet çok durmasada kaçsene önceki hali ile yine çok sexy <3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir