Ray Donovan Gözünüzden Kaçtığına İnanmayacaksınız!

Ray Donovan Dizi önerisinden önce biraz sitem ile başlasam doğru olacak sanırım. Sebebi ülkemizde pek izlenmediği ve ilgi görmediğinden.. Gerçi Sebebleri tartışılır.

Belki iyi bir PR çalışması yapılmadı veya Korsan olarak dizi sitelerinde pek yer almadığında olabilir. Azımsanmayacak sayıda izleyicisi olduğunu belirtmek isterim.

Dizinin Konusu

Suç, Polisiye, Gerilim ve Dram Kategorisinde yer alan dizi Los Angeles’da geçmekte. Hikayenin Baş Kahramanı Ray Donovan adlı Danışmanın maceralarını anlatıyor. Danışman Kelimesi sizi aldatmasın!  Onun müşterileri zenginler ve kayıt dışı işler ile uğraşan insanlar.

Ray donovan dizi sahneleri

Zor durumda kalan bu kitle sıkıştığı anda Ray Donovan’dan hizmet almaktalar. Kendine özgü çalışma stili ve gerçekten zeki ve geniş bir ekibe sahip.

Ray Müşterilerinin sorunlarını çözerken aynı zamanda en büyük sorun ailesi! ailevi sorunlarının da üstesinden gelmeye çalışıyor.

Dizi Metriği

Dizi 2013 yapımı kısacası yeni bir dizi değil. 5 Sezon gibi bir başarıya erişmiş durumda. Toplamda şuan 48 bölüm bulunmakta ve Showtime kanalında yayınlanmakta.

IMDB 8,3 gibi ciddi bir puana Sahip Ray Donovan dizisi Liev Schreiber, Paula Malcomson, Eddie Marsan, Jon Voight gibi Tanınmış oyunlar ile kadrosuna dahil etmiş durumda.

Ray Donovan Dizisini Tavsiye Ediyor musunuz İzlenir mi?

Genel değerlendirme yapmak gerekirse piyasadaki bir çok gereksiz dizinin çok üstünde bir kaliteye sahip olduğu aşikar. Konusu farklı oyunculuklar ciddi anlamda hoşunuza gidecektir.

İlk bölümde direk konunun içine dalmış olmakla beraber bir sonraki bölümlere göz kırpmış oluyorsunuz. O her zaman istediğiniz merak duygusunu her bölümde ideal seviyede yaşıyorsunuz.

Ray donovan dizisi hakkında

Ray Donovan Dizisini izlerken kendi kendinize hmmm bu kim ya? iyide bu ne alaka, ha bu buymuş ondan ötürü gibi düşüncüler zihninizde tepişmeye başlıyor.

Konusu gereği zenginlerin sorunlarını çözerken aynı zamanda bu seviyedeki bir insanın aile ici sorunlarınıda farklı bir açıyla ve bağlantıları ile inceleyebiliyorsunuz. bir kaç bölüm izledikten sonra arkadaşlarınıza Şiddetlete Dizi tavsiyesinde bulunabilirsiniz.

Ray Donovan Dizi Oyuncuları

Liev SchreiberLiev Schreiber
 Ray Donovan (60 episodes, 2013-2017)
Paula MalcomsonPaula Malcomson
 Abby Donovan (48 episodes, 2013-2016)
Eddie MarsanEddie Marsan
 Terry Donovan (48 episodes, 2013-2016)
Dash MihokDash Mihok
 Bunchy Donovan (48 episodes, 2013-2016)
Steven BauerSteven Bauer
 Avi (48 episodes, 2013-2016)
Katherine MoennigKatherine Moennig
 Lena (48 episodes, 2013-2016)
Pooch HallPooch Hall
 Daryll (48 episodes, 2013-2016)
Kerris DorseyKerris Dorsey
 Bridget Donovan (48 episodes, 2013-2016)
Devon BagbyDevon Bagby
 Conor Donovan (48 episodes, 2013-2016)
Jon VoightJon Voight
 Mickey Donovan (48 episodes, 2013-2016)

Sonuç olarak

Tavsiye ettiğimiz diziler arasındadır. Konusu ve oyunculukları güzel. Hakkında güzel bilgi verdiğimize inandığımız diziyi izleyebilir arkadaşlarınıza önerebilirsiniz. Ray Donovan Dizisi hakkında o möhteşem yorumlarınızı esirgemezseniz seviniriz.  Her yorumunuz bize takla attıracak mutluluğu veriyor. Kendinize cici bakın esenle kalın.

Author: Münkeşif

Müverrih, münekkid ve mümeyyiz şahsiyet.

3 Thoughts to “Ray Donovan Gözünüzden Kaçtığına İnanmayacaksınız!”

  1. diğer diziler gibi değil ya. oyuncuları güzel bazen çok durağan geçiyor çok aksiyon bekliyorsunuz olmuyor.
    ama güzel izlenebilir düzeyde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir