Dyson Süpürge Alırken Neye Dikkat Edilir?

Dyson Süpürge modelleri özellikle son zamanlarda en çok tercih edilen ve merak edilen ev eşyaları arasında yerini almaktadır. Her evde yer alan vazgeçilmez eşyalardan birisi olan süpürgeler birçok kişilerin tercihi oluyor. Gündelik hayatımızda pek çok markaya ait olan süpürge çeşitleri ile karşılaşmamız mümkün. Fakat çeşitlilik ne kadar çok olursa olsun daima popüler olan ve tercih edilen bazı markalar yer alıyor. Popüler markalardan birisi ise Dyson oluyor. Dyson süpürge modelleri ve özellikleri ise birbirinden farklı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Deneyen herkesi kendine hayran bırakan Dyson süpürge modelleri ise şu şekilde;

Son Teknoloji Dyson Süpürge Modelleri ve Özellikleri Nedir?

  • DYSON V7

Şarj edildiği takdirde 30 dakikaya kadar kolay kullanım imkanı sunan Dyson v7 süpürge modeli, en alt seviyede yerini almaktadır. Sahip olduğu hafif tasarımının yanı sıra duvara monte şarj ünitesi imkanı da yer alıyor. Hassas zeminleri dahi kusursuz bir şekilde temizlerken aynı zamanda sahip olduğu antistatik karbon fiber iplikleri ile birlikte ince tozları dahi temizlemeyi başarıyor.

  • DYSON Cyclone V10 Absolute

Dijital motor konusunda diğer modellere göre daha gelişmiş olarak sunulan V10 Absolute, geniş bir hazneye de sahip oluyor. 14 siklona sahip olan başarılı süpürge saniyede 79000 gram kuvvete sahip olmaktadır. Mikroskobik partikülleri dahi haznesinde toplamayı başarmaktadır. Nikel, kobalt, alüminyum bataryasına sahip olan süpürge kesintisiz bir kullanım imkanı sunmaktadır. Özel tasarımı ile birlikte Dyson emiş gücü en yüksek süpürge olmaktadır.

  • DYSON V11 Absolute Extra+

Dyson marka tarafından çıkarılan en son model V11 Absolute Extra olmaktadır. Bir önceki model olan V11 ile birlikte aynı özelliklere sahiptir. Gold Torque Drive aparatı ile birlikte dahi dar alanları başarılı bir şekilde temizlemeyi sağlıyor

  • DYSON V11

Dyson süpürge modelleri içerisinde en başarılı model olarak kabul edilmektedir. Başarılı performansıyla teknolojik bir kullanım imkanı sunmaktadır. Sahip olduğu makine performansı ile birlikte saniyede 8000 kez kontrol imkan sağlıyor. Buna bağlı olarak LCD ekran ile durum bilgisi gibi detayları vermektedir. 3 adet farklı temizleme moduna sahip olan süpürge tüm zemin ve halı üzerinde de entegre dijital motoru ile istenilen performansı sergiliyor. Süpürgeleri dokunmadan boşaltma özelliği de ek bir avantaj haline gelmektedir. Sahip olduğu enerji tasarrufu özelliği ile birlikte sessiz çalışma gibi özellikleri ile herkesin gönlünde taht kurmayı başarıyor.

Dyson Süpürge Modellerinin Diğer Markalara Göre Farkı Nelerdir?

Ürün yenilikçi teknoloji anlayışından yararlanılarak temizliği konforlu bir süreç haline getirmek amacıyla hazırlanmıştır. Dyson süpürge modelleri ve fiyatları sahip olduğu özelliklere göre farklılık göstermektedir. Hafif ve ince tasarımı ile temizlik esnasında kullanım kolaylığını hedeflemektedir. Sessiz bir şekilde çalışma özelliği sergileyerek beraberinde ball teknolojisinden yararlanmaktadır.

Toz torbasız modelleri ile dikkat çekerken pratik ve dokunmadan temizleme imkanı sunmaktadır. Bu sebeple bütçe dostu süpürge modelleri arasında yer alarak ulaşılmaz yerleri dahi kolaylıkla temizleme şansı oluşturur. Bakteri ve mikrobun yayılmasını engelleyerek yüksek emiş gücü sayesinde kolaylıkla toplar. Özellikle gündelik hayatında solunum rahatsızlığı bulunan kişiler için sağlıklı ve temiz bir ortam sunmaktadır.

Dyson Süpürge Modelleri Neye Göre Seçilir?

Kişiler süpürge seçimi esnasında pratik ve ideal olan ürünü tercih eder. Bu yüzden Dyson süpürge modelleri uzun ömürlü olmasından dolayı tercih edilen ürünlerden birisi oluyor. Bu ürün seçilirken dikkat edilen unsurlar ise şu şekilde;

  • Çevre dostu ve az enerji tüketen bir özelliğe sahip olmaktadır.
  • Zorlayıcı yüzeylere kolaylıkla temizler.
  • Şarj edilebilir özelliği sayesinde uzun süre temizlik imkanı sağlar.
  • Yüksek emiş gücünden dolayı evcil hayvan bulunan ortamlarda detaylı bir temizlik imkanı sağlar.
  • Uzun ömürlü bir model olmasından dolayı fiyat konusunda avantajlı bir seçim olmaktadır. Uzun süre kullanmak isteyen kişiler için Dyson süpürge tavsiyesi doğru bir tercih olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir